War Thunder

Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryStrategické hry

MMO War Thunder - staň se nedílnou součástí II. světové války ve vzduchu, na zemi i na moři.

   Začni hrát War Thunder zdarma   
War Thunder je válečná MMO nové generace, věnující se letadlům, pozemním jednotkám a lodím z éry 2. světové války. Dostanete možnost zúčastnit se všech slavných bitev této doby spolu s ostatními hráči z celého světa.

War Thunder nabízí detailní a osobní letecký zážitek prostřednictvím stovek modelů letadel s podrobně zpracovanými kokpity. Díky velkému důrazu na detail se budete v bitvě cítit jako skutečný pilot v dobách 2. světové války.

Jedinečná zkušenost se neomezí pouze na použití letecké techniky. V současnosti se můžete zúčastnit CBT pozemních jednotek a připravujeme i hráčem ovladatelné námořní síly. Zůstaňte s námi!

Mezi klíčové prvky hry patří: - Neopakovatelné zážitky v ohromném multiplayerovém prostředí - Široká škála nastavení umožňující maximální požitek ze hry - Bohatý obsah: dynamické kampaně, mise pro jednoho hráče, kooperativní režimy, editor misí a další - Detailní modely letadel včetně kokpitů, tanků a lodí - Dechberoucí grafika, realistické zvukové efekty a nádherná hudba   Hraj War Thunder zdarma   

Videa ze hry War Thunder   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít