My Free Farm 2

Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hryBudovatelské hryPro holky

My Free Farm 2 – Online farma k prozkoumání nyní i ve tvém prohlížeči! Ve 3D hře My Free Farm 2 se staneš farmářem a buduješ svou vlastní zemědělskou usedlost.

   Začni hrát My Free Farm 2 zdarma   
Taky vždy bylo tvým snem starat se o svůj vlastní statek? Se sladkými zvířaty, úrodnými poli a množstvím zákazníků spokojených s tvými produkty?

Tak to vyzkoušej My Free Farm 2. Od této chvíle můžeš tuto zábavnou 3D hru hrát také v počítači. Tvá vlastní online farma se dá nyní otevřít i v prohlížečové verzi. My Free Farm 2 ti nabízí rozmanité funkce, pravidelné updaty a skvělý komiksový vzhled. Obhospodařuj svá pole, vyráběj různé druhy zboží a zvětšuj svůj virtuální statek.

Objev život na venkově plný zázraků. Tvá vlastní online farma jen čeká, až si ji otevřeš. Obhospodařuj polnosti, kultivuj cibuli, okurky, cukrovou třtinu a bezpočet dalších rostlin.

Zpracovávej je v rozmanitých výrobních řetězcích. Prodávej své zboží zákazníkům. Zvyšuj svůj příjem herních peněz a prokaž svůj statkářský talent v prohlížečové verzi kultovní farmářské hry My Free Farm 2!

   Hraj My Free Farm 2 zdarma   

Videa ze hry My Free Farm 2   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít