Warface

Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryStrategické hrySCI-FI hry

Warface - Staneš se vojákem v budoucnosti, vyber si styl boje, bojuj proti obrovským robotům, nepřátelům různého druhu nebo letadlům, které mají tu nejvyspělejší technologii. Hra Warface čeká právě na tebe, profesionálního vojáka budoucnosti.

   Začni hrát Warface zdarma   
Warface je hra od tvůrců Crysis a Far Cry. Je to zcela nový typ first-person střílečky, která kombinuje intenzivní on-line co-op kampaň a multiplayerovou akci v jednom balíčku.
Sestav si tým a splň denní kampaně nebo vyzkoušej své dovednosti v šesti různých režimech hry pro více hráčů s desítkami unikátních map. Vydej se na bitevní pole s vědomím, že jsi vybaven pro každou bojovou situaci s real-time přizpůsobitelnými zbraněmi, což ti umožní změnit tvoje zbraně on-the-fly.

Warface ti přináší rychlou akci a dech beroucími vizuální efekty a to zcela zdarma a bez závazku. Warface je vojenská střílečka z blízké budoucnosti, která poskytuje hráčům neustále aktualizované rozsáhlé prostředí plné dramatických multiplayer co-op misí a kompletní sadu PVP.


   Hraj Warface zdarma   

Videa ze hry Warface   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít