CrossFire

Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryStrategické hry

CrossFire je výborná akční multiplayer střílečka s taktickými prvky vyrovnávající se i dobře známým titulům jako je třeba Counter Strike.

   Začni hrát CrossFire zdarma   
CrossFire je multiplayer (MMO) střílečka pro hráče které baví taktizovat, získávat zkušenosti své postavě a získávat peníze na lepší výbavu.

Celá hra je založena na zajímavém příběhu, ale v praxi vám ale úplně postačí vědět, že bojovníci se rozdělují na dvě frakce. Ti hodní oblékají modré uniformy, zatímco ti zlí volí barvy spíše do hněda.

Ty úplně základní vlastnosti hratelnosti čerpá CrossFire především ze hry Counter Strike. CrossFire k tomu ale přidává lehce arkádové prvky známé z UT či Quakea jako je třeba "Headshot!" nebo "Multikill!". Navíc obsahuje také vlastní drobné inovace. K těm patří především způsob nakupování zbraní a vytváření postavy. V samotné bitvě už totiž neexistuje žádný způsob, jak si můžeš zbraň vyměnit. Do boje vyrážíš s předem připraveným batohem, kterých může mít postava hned několik. Úspěšným hraním získáš zkušenosti, za které budeš posléze povýšen a brzy si budeš moci dovolit dražší a dražší zbraně, oblečení a další doplňky.

CrossFire je zarma! Pro její hraní je nutné pouze zaregistrování a po té stažení hry.


   Hraj CrossFire zdarma   

Videa ze hry CrossFire   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít